40 Yılı aşkın tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız  5.500 m2  kapalı alanda   ileri teknoloji altyapısı ile üretim faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Brode perdelik kumaş  üretimi yapan firmamız gelişmiş Ar-ge yapısıyla üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle gerçekleştirmekte ve pazara sunmaktadır.

Modern tekniklerle yılda 5.500.000 metre  üretim yapan  ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselten firmamız büyümeyi, kaliteyi, başarıyı yenilenebilir hedefler olarak görmüş izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Jozette  markası ile pazara giren ihtiyaçları karşılamanın ötesinde zevkleri ön plana alan yaklaşımı ile üretimini sektörün sürekli gelişen trendlerine uygun biçimde şekillendiren firmamız kaliteyi başarılı olmanın vazgeçilmez unsuru olarak görmüştür.

Üretiminin  önemli bir kısmını ihracata yönlendiren firmamız başta İran , Kazakistan ,  Rusya , Cezayir , Irak , Polonya , Fas , Libya , Lübnan , Tunus , Katar , Filistin , İsrail , Ürdün , Umman , S.Arabistan , Almanya , Yunanistan olmak üzere 30 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Bayhas tekstil rekabetin hız kesmeden devam ettiği ulusal ve küresel pazarda ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, zamanında teslim özelliğinden dolayı güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır.